קסדות Caberg

קסדות Caberg

חברת CABERG, יצרנית הקסדות האיטלקית והוותיקה, מיצרת קסדות לאופנועים כבר למעלה משלושים שנה. מתמחה בייצור ובשיווק קסדות לאופנועים ופועלת כבר משנת 1974. חברת Caberg מוכרת בשוק האירופאי כמותג המייצג איכות וקידמהטכנולוגית, מובילות בתחומן. החברה עברה לאחרונה התרחבות נוספת והיא ממוקמת כיום בעיר Bergamo שבצפון איטליה, בבנייןתעשייתי מודרני, ובו ממוקמות מחלקות הייצור השונות, מעבדות הבדיקה החדישות, ומשרדי ההנהלה, כולם תחת קורת גג אחת.
לחברה רשת מסחרית ענפה בשוק האירופי (קסדות Caberg הם הקסדות המובילות בשוק הגרמני) אך מוצריה נמכרים גם במדינות נוספות ברחבי העולם.
המעבדה הפנימית של CABERG בעלת ציוד עדכני וחדיש העומד בתקנים בינלאומיים. על מנת לפקח על הייצור ולהבטיח רמה איכות גבוהה, החומרים שעושים בהם שימוש, נבדקים בתנאים סביבתיים שונים. הפעילות העיקרית של המעבדה היא לבדוק את המוצרים ולהבטיח את רמת בטיחות גבוהה ביותר ותאימות מרבית ללקוחות.
בתהליך הייצור, עוברת כל קסדה, סדרת בדיקות איכות מקיפות ומחמירות בה נבדקים בין היתר, ספיגת הזעזועים, נוקשות החומרים, עיוות של מערכת שימור היציבות הסיבובית, ועוד מגוון רחב של פרמטרים, כל זאת כדי להבטיח לרוכב את רמת ההגנה הגבוהה ביותר. לכן כל הקסדות המלאות והנפתחות של CABERG הינן בעלות דירוג בטיחותי של 4 ו-5 כוכבי בטיחות, במבחני הריסוק המחמירים של Sharp.

מציג 1–16 מתוך 26 תוצאות